Генерал Тарнавський оцінив ситуацію в Авдіївці

11:12

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Командувач ОСУВ “Таврія” Олександр Тарнавський заявив про те, що ситуація в Авдіївці складна, але контрольована.

“Запеклі бої точаться в межах міста. Наші війська застосовують усі наявні сили та засоби для стримування ворога. Згідно з прийнятим рішенням, відбувається планове підсилення підрозділів та здійснюється маневр військами на загрозливих напрямках. Крім того, виділений додатковий ресурс боєприпасів та інших засобів ураження”, – зазначив він.

За словами бригадного генерала, підготовлені нові позиції й продовжують готуватися потужні укріплення з урахуванням усіх можливих сценаріїв.

“Командири на місцях знають своє завдання і виконують його згідно з планом Головнокомандувача Збройних Сил України щодо стабілізації ситуації на даному напрямку. Управління військами — стійке та ефективне. Ми цінуємо кожен клаптик української землі, але найвища цінність та пріоритет для нас — збереження життя українського солдата”, – наголосив він.

Тарнавський зазначив, що в ході авдіївської оборонної операції наші воїни й надалі нищать армію окупанта та перемелюють ресурси і резерви ворога, які той, не шкодуючи, кидає в бій.