Генерал Марченко прогнозує масштабний наступ рашистів найближчим часом

10:12

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Генерал-майор Дмитро Марченко, який керував обороною міста Миколаїв, розповів в інтерв’ю для “НикВестипро можливий масштабний наступ російських окупантів найближчим часом.

Він вважає, що російське військове командування давно готує новий етап наступу на українські території, що йтиме одразу на кількох напрямків, але виявиться провальним. Це зіграє лише на руку Україні та забезпечить нашу перемогу.

“Це моя особиста думка. Я сподіваюся, що він буде. Не треба цього лякатися, це дуже добре, якщо він буде. Ви повинні розуміти, що є правила війни. Нам, припустімо, щоб підірвати їх із місць, де вони зайняли оборону, потрібно мати втричі більше особового складу техніки. У нас немає цих ресурсів. Тому коли вони йдуть у наступ і ми організовуємо контрнаступ, ми зрівнюємо наші сили, і нам так легше воювати з ними”, — сказав Дмитро Марченко.

Під час інтерв’ю військовий пригадав перші дні повномасштабної війни, коли українським військовим вдавалося успішно справлятися з колонами росіян, брати полонених і навіть відбирати техніку.

Після цього ворог трохи заспокоївся, а українським військовим вдалося добре підготуватися до наступних атак. Наразі ситуація повторюється, і РФ спробує атакувати Україну з різних напрямків.

“Однозначно, він буде не лише на сході. Щоб трохи розбавити наші сили, щоб ми не могли їх сконцентрувати саме на сході України. Вони пертимуть із усіх боків. Найімовірніше, це буде так, як вони робили на початку. Але в них також закінчуються ресурси як людські, так і технічні. Їм це важко зробити”, — додав генерал-майор.