Французький художник Крістіан Гемі намалював два портрети Дмитра Коцюбайла (“Да Вінчі”).

22:09

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Київській області французький художник Крістіан Гемі, більш відомий як С215, намалював два портрети Дмитра Коцюбайла (“Да Вінчі”). Роботи майстра можна побачити в Ірпені та Бородянці. Повідомляє видання  Obozrevatel.

Сам художник повідомив про це в соціальній мережі Instagram. Коли були створені графіті, не повідомлялось.

“Портрет Дмитра Коцюбайла, він же Да Вінчі (1995 – 2023), одного з найбільш шанованих українських героїв… він був наймолодшим командиром України, на чолі відомого елітного підрозділу “Вовки”. Смерть Да Вінчі в Бахмуті викликала глибоке хвилювання всієї України. Отримав медаль Героя України… #slavaukraini”, – підписав фото художник.

Додамо, що один портрет українського захисника знаходиться в Ірпені, а інший – в одному з окопів під Бородянкою на Київщині.

Нагадаємо, звістка про загибель на Донбасі Дмитра Коцюбайла (“Да Вінчі”) вразила українців. Юний хлопчина, що вирушив на фронт у 18 років  (в 2014-му), через кілька років став легендарним командиром – його мужність і героїзм просто не могли не надихати, а щира любов до рідної України та запекла боротьба з ворогом стали прикладом для багатьох.