ФОПам дозволили працювати без інтернету

12:38

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

ФЛП, новости, бизнес, Украина, экономика, налоги, ГНС, чеки, интернет, ФОПам, новини, бізнес, Україна, економіка, податки, ГПС, чеки, інтернет,

У разі відсутності інтернету ФОПи протягом 36 годин можуть працювати в офлайні, після чого всі чеки мають бути завантажені на сервер податкової служби. Про це заявив голова Комітету Верховної Ради з фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, повідомляє Businessua.com.

 – Насправді ФОП, у якого немає інтернет-зв’язку (не залежно від того це збої в оператора, у підприємця, чи в податковій службі), 36 годин може працювати в офлайні. А потім, коли він підключається, всі чеки завантажуються на сервер податкової. Все. Проблеми взагалі не існує, – заявив Гетманцев.

Коментуючи збої в роботі РРО в січні, Гетманцев зазначив, що проблеми були протягом всього декількох днів.

 – ФОПи захищені були завжди. Проблеми зі збоями, які були тільки в одного оператора протягом трьох днів, через що ЗМІ зробили величезну проблему, взагалі не існує, – заявив Гетманцев.

Раніше повідомлялось, що ФОПам можуть скасувати штрафи за відсутність касових апаратів за січень через збої в програмних РРО.