Джазовий піаніст Олексій Петухов з початку війни дав 20 благодійних концертів

14:47

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Одеса потихеньку відкриває свої концертні зали для глядачів. 13 серпня, в суботу, відбувся джазовий фортепіанний концерт Олексія Петухова.

– За роялем – Олексій Петухов! Ці слова змушують частіше битися серця шанувальників музики. Коли ми говоримо «одеський джаз» — маємо на увазі Олексія Петухова. Це видатний піаніст, композитор, аранжувальник та диригент джазового оркестру Миколи Голощапова, педагог, один із провідних, найбільш самобутніх джазових музикантів України, що активно концертує, – з такими словами звернулась до слухачів ведуча концерту, який проходив у приміщенні євангельської реформатської церкви. Зала цього храму відома своєю надзвичайно чудовою акустикою. – Олексій – учасник безлічі фестивалів та програм в Україні та за її межами. На його рахунку – блискучі авторські проєкти у тріо, комбо складах, з камерним оркестром, дитячим хором та біг-бендом.

Цього вечора пролунали імпровізації на теми композиторів-класиків, джазова класика та авторські твори.

З початком війни маестро не припинив гастрольну діяльність по Україні, за ці “військові” півроку він дав 20 благодійних концертів. На одному з них слухачами були бійці 126-ї окремої бригади територіальної оборони Одеси. Захисники сиділи в залі в повному бойовому знарядді.

Наталія Христова. Одеса.