Дитяче містечко «Казка» відновлює свою роботу без атракціонів

17:55

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Дитяче містечко «Казка» відновлює свою роботу для відвідувачів вже за декілька тижнів. Про це розповів начальник міського управління культури Юрій Любаров в ефірі ТРК “МАРТ”.

Відкриють об’єкт в якості паркової зони для відпочинку, без роботи атракціонів. Така ситуація склалася через розірвання договору оренди з підприємцем, який там господарював.

«Коли підприємець виграв конкурс, з ним було заключено договір. Окрім того, що він зобов’язувався сплачувати відповідну суму до бюджету міста, у нього були додаткові обов’язки. До прикладу, охорона дитячого містечка, яка коштувала орієнтовно до 1 млн. грн на рік, обслуговування зелених насаджень, електро- водопостачання тощо. У минулому році суд визнав договір оренди недійсним. Тому сьогодні, коли відкриватимемо «Казку», маємо розуміти, що треба десь знайти кошти на всі ці потреби. Наразі просимо додаткові кошти з міського бюджету на дитяче містечко. Очевидно, що місто від розірвання договору з орендарем не виграло», – зазначив Юрій Любаров.

Нагадаємо, що, за версією прокуратури, розмір оплати за оренду комунального майна в договорі встановили без урахування вимог Закону України “Про оренду державного та комунального майна”. Як наслідок, місцевий бюджет щорічно недоотримував від такого використання майна майже три мільйони гривень. Окрім того, укладення договору протягом тривалого часу унеможливлювало використання дитячого містечка за призначенням – для проведення дозвілля батьків з дітьми”.