«Друзі, спокійно»: Сєнкевич пояснив, куди подівся пам’ятник Пушкіну

21:06

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

День предпринимателя, Лучший предприниматель года Николаева, 2020, Николаев, Александр Сенкевич (с) Фото - Александр Сайковский

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич прокоментував у соцмережах зникнення з постаменту пам’ятника О. Пушкіну. За його словами, скульптуру демонтували комунальні служби з метою уникнення провокацій.

«Друзі, спокійно, пам‘ятник Пушкіну прибрали комунальні служби. Не потрібні нам зараз ніякі знесення чи вандалізм. Гарячих голів у нас вистачає, але наше головне завдання сьогодні — перемогти! Давайте на це спрямуємо усі сили. Після війни розберемось, що з ним робити», — пише мер.

Нагадаємо, в ніч на 21 травня у Миколаєві зник з постаменту пам’ятник О.С. Пушкіну в однойменному сквері на розі вулиць Пушкінська і Набережна.

Пушкінський сквер в Миколаєві був закладений у 1988 році, тоді ж у ньому була встановлена скульптура 25-річного Пушкіна роботи миколаївського скульптора Ю. Макушина. У 2011 році композиція скверу була доповнена тематичними настінними малюнками у виконанні учнів Дитячої художньої школи.