ДПС Миколаївщини протидіє фінансовим махінаціям

7:47

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

повышение налогов, Украина, законопроект, налоги, ГФС, земля, квартиры, машины, авто, деньги, финансы, граждане, новости, Рада, ВР, депутаты, парламент

Станом на 01.08.2023 працівниками відділу запобігання фінансовим операціям, пов’язаним з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДПС у Миколаївській області складено 23 висновки аналітичних досліджень щодо виявлення підозрілих фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму, та їх учасників.

Зокрема, 3 висновки аналітичних досліджень складено за вимогою Управління стратегічних розслідувань в Миколаївській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, 1 висновок – за вимогою Державного бюро розслідувань в Миколаївській області, 4 висновки – за вимогою Миколаївської обласної прокуратури та 15 висновків – за власною ініціативою.

За результатами відпрацювання аналітичних досліджень передано матеріали до правоохоронних органів, у т. ч. до Управління стратегічних розслідувань в Миколаївській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України – 9 висновків, до Миколаївської обласної прокуратури – 13 висновки, до Державного бюро розслідувань в Миколаївській області – 1 висновок.

На підставі переданих матеріалів до правоохоронних органів було відкрито 4 кримінальних провадження та приєднано матеріали до 6 кримінальних проваджень.