“Допоможуть готуватися до зими”: Данія передала 10 аварійно-ремонтних машин для Миколаївщини

22:15

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

Миколаївщина отримала чергову допомогу від Данії — десять аварійно-ремонтних автомобілів. Транспорт забезпечить роботу комунальних служб під час підготовки до зими.

Про це 8 жовтня повідомили у Миколаївській обласній військовій адміністрації.

Чотири автомобілі отримало ОКП “Миколаївоблтеплоенерго”, ще шість передали громадам області — Бузькій, Новоодеській, Степівській, Новобузькій, Первомайській та Південноукраїнській.

За словами керівника ОВА Віталія Кіма, така допомога важлива для підготовки до опалювального сезону та відновлення критичної інфраструктури.

“Передані автомобілі допоможуть громадам оперативно реагувати на аварійні ситуації та готуватися до зими”.

Передача техніки є частиною комплексної підтримки від Королівства Данія, що реалізується в межах партнерства з Миколаївською областю.