Докладно – про нове шкільне укриття… найкраще в місті

13:30

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Безпечне, яскраве, комфортне. У Миколаєві відремонтували ще одне шкільне укриття. Заклад знаходиться у Заводському районі, наразі там навчається понад 1200 дітей.  Тепер місто має дуже якісну захисну споруду площею 900 кв. м., яка більше схожа на «підземну школу». Весь простір розділений на зони, де можна проводити навчання. Також там є можливість проводити позашкільні заняття.
Проєкт реалізував фонд SavED із партнерами: виданням «Українська Правда», сервісом із пошуку авіаквитків Кiwi і фондом Шона Пена CORE Response. До збору коштів також долучилась освітянська спільнота Львова.
Завдяки нашим друзям не тільки відремонтували укриття, оснастили його відповідним обладнанням, а й придбали дуже якісні меблі та усе необхідне для освітнього процесу.
 «Рік тому ми з командою SavED започаткували літню кампанію, яку символічно назвали “До школи знов”. Тоді ми відкрили збір коштів на укриття й освітні простори, аби діти у прифронтових та прикордонних регіонах змогли повернутись до навчання наживо. Це укриття – один із результатів нашого минулорічного збору, який ми презентуємо символічно напередодні нової літньої кампанії», – зазначила співзасновниця благодійного фонду SavED Анна Новосад.
На заклик фонду до партнерства відгукнулась команда «Української Правди» та відкрила власний збір на укриття. До зібраних виданням 4 млн. грн. ще 4 млн. грн. додав фонд Шона Пена CORE Response, а також понад мільйон зібрала освітянська спільнота Львова та близько 800 тис.грн. на меблі додав сервіс Кiwi.
Головна редакторка Української Правди Севгіль Мусаєва зазначила, що її команда хотіла допомогти створити безпечний освітній простір у Миколаєві, що є надзвичайно важливим для відновлення навчання в офлайн.
 «Команда Української Правди долучилась до кампанії фонду SavED та оголосила власний збір. Ми отримали тисячі донатів від 20 гривень до двох мільйонів й це означає, що наші читачі одностайні – діти мають вчитися! Наші читачі розуміють, що навіть в умовах війни важливо думати про майбутнє», – сказала Севгіль Мусаєва.
Мер Олександр Сєнкевич зазначив, що наразі це – найкраще укриття у Миколаєві та подякував усім, хто допоміг облаштувати таку захисну споруду.
 «Я вдячний нашим партнерам за те, що у нас є таке сучасне укриття, де дітям буде дуже комфортно навчатися, – сказав Олександр Сєнкевич. – Все це зроблено з любов’ю. І це потрібно берегти», – сказав Олександр Сєнкевич».