Додаткові можливості камер смартфонів

22:39

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Смартфон

Крім фотографії та знімання відео, камери смартфонів мають багато корисних функцій. Звісно, активувати їх можливо лише при використанні спеціальних додатків. На https://elmir.ua/cell_phones/ представлено величезний вибір мобільних пристроїв з камерами, які не поступаються можливостями професійному обладнанню.

Перекладач

Відтепер не потрібно вводити текст, щоб перекласти його на зрозумілу мову. Достатньо завантажити спеціальний додаток та навести камеру на напис. Система автоматично визначає мову та готує переклад.

Операція займає лічені секунди, але така можливість надзвичайно корисна. Наприклад, можливо отримати інформацію про склад одного з імпортних продуктів харчування або медичного препарату.

Вимірюємо відстань камерою смартфона

Лінійка або рулетка не завжди є під рукою, а важливо провести заміри. Наприклад, перед покупкою будівельних матеріалів для ремонту. Зовсім не обов’язково купувати спеціальний інструмент – достатньо камери в смартфоні. Додаток дозволяє виміряти:

  • ширину;
  • довжину;
  • висоту;
  • розмір предметів тощо.

Заміри досить точні, а користувач може перемикатися між одиницями вимірювання. Набагато зручніше це робити за лічені секунди за допомогою камери.

Допомога дизайнеру

Камера хорошого смартфона може розрізнити тисячі відтінків кольорів. Ця особливість електроніки дозволяє точно визначити колір предметів. Функція буде необхідною художнику, дизайнеру чи декоратору.

Спеціальний додаток дозволяє дуже точно розрізняти кольори, та навіть видає їх HEX-код. Наприклад, якщо необхідно підібрати відтінок для фарбування частини кузова автомобіля, ця функція камери буде дуже корисною.

За допомогою смартфона можна визначити працездатність пульта дистанційного керування для будь-якої техніки. Достатньо навести камеру на інфрачервоний передавач пульта ДК та натиснути кнопку. При працездатному пульті на екрані смартфона буде видно невеличкий спалах лампи. Якщо ж окремі кнопки пульта не працюють, або в ньому розряджені батарейки, то спалаху не буде.