До України йде похолодання зі снігом – народна синоптикиня

13:50

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Снег, погода, ярмарка на Колодезной, карантин (с) Фото - А. Рубанская, Вечерний Николаев

До України йде похолодання – з низькими температурами повітря і навіть опадами. Вже у середу, 16 листопада, у півночі та північному сході є ймовірність мокрого снігу. В інших регіонах можливий дощ.

Про це повідомила народна синоптикиня Наталка Діденко.

“Поєднання вологості та холодного повітря переводить дощ у мокрий сніг, що логічно й зрозуміло. Опади пройдуть 16 листопада у західних областях України, у північних, в другій половині – у центральній частині, на Харківщині та Одещині”, – написала вона.

Натомість на у Луганській, Донецькій, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій областях та в Криму буде без істотних опадів.

Мокрий сніг у середу ввечері, 16 листопада, можливий і в столиці.  “У Києві 16-го листопада очікується холодна волога погода з температурою повітря близько +5 градусів. Пройде дощ, ввечері можливий мокрий сніг”, – повідомила Діденко.

За її словами, надалі температура повітря знижуватиметься. Щобільше – “до кінця тижня побільшає “мінусів”.

Як повідомляломя, сніг та морози до мінус 5-11° вдарять в Україні вже цього місяця. Грудень майже увесь буде з мінусом і вдень, і вночі. Водночас вночі в середині місяця температура опускатиметься до мінус 16-17° та навіть 20° на півночі країни.