До російської військової агресії проти України залучаються льотчики та авіаційний персонал російських державних авіакомпаній

13:58

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

До російської військової агресії проти України залучаються льотчики та авіаційний персонал російських державних авіакомпаній, які діють у структурі Міністерства оборони РФ. Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони.

“Екіпажі літаків Ан-124-100 та Іл-76 МД неодноразово здійснювали перевезення особового складу, озброєння та військової техніки для участі у війні проти народу України”, – йдеться у повідомленні.

У розвідці зазначили, що у соцмережах та приватних розмовах льотчики висловлюють невдоволення своєю участю у забезпеченні бойових дій, скаржаться на неможливість для себе та членів родини виїхати за кордон, обговорюють питання про притягнення їх до відповідальності та покарання за військові злочини після неминучої військової поразки їхньої країни.

“Військова розвідка України оприлюднила список військових злочинців – працівників підприємства “Державна авіакомпанія “224 льотний загін” (місце дислокації – аеродром Мігалово) і нагадує, що всіх військових злочинців буде викрито і за злочини проти мирного населення України притягнуто до відповідальності”, – наголосили в ГУР.