До Одеської області прилетіли рожеві фламінго

17:42

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Національний природний парк “Тузловські лимани” (Одеська область) відвідали дивовижні фламінго. Про це повідомив доктор біологічних наук, співробітник Національного природного парку Іван Русєв. З його слів, днями фламінго пролетіли над кордоном “Тузловська Амазонія”.

Інформацію надало видання “Post Factum”.

“Поряд не було фотоапарата, щоб зняти їх. Пролетіли вони далеко над лиманом Шагани, але знову повернулися і кружляли неподалік. Потім вони полетіли на заповідні озера Зайцева. 2 травня природоохоронець нацпарку Олена Староверова знову побачила птахів. Їх було 216.

3 травня ми знову бачили їхній неймовірний політ над лиманом Шагани та пересипом. Було нараховано 210 птахів”, – пише Русєв.

Він також додав, що головна їжа для птахів – рясний шар мотиля. Часто птахи тримаються ближче до заповідних озер. Зокрема, в “Тузловських лиманах” є унікальне місце у піщаного пересипу – “Балатон”. Це система дрібних внутрішніх озер біля піщаного пересипу в пониззі лиману Алібей на кордоні з лиманом Шагани та Карачаус.

Наразі фламінго перебувають у заповідній зоні, яку заборонено відвідувати під час війни.

“Коли я днями спостерігав за фламінго, поряд пропливли неподалік чотири дельфіни та ловили біля узбережжя рибу”, – додав Русєв.