До дистанційного навчання повернулися школярі 13 областей – МОН

10:48

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Заклади загальної середньої освіти 13 областей в Україні організували освітній процес за дистанційною формою навчання. Про це міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомляє в Telegram.

 – Розпочинається третій тиждень навчання в умовах воєнного стану через жорстоку агресію російської федерації проти України. За даними департаментів освіти і науки обласних військових адміністрацій, у 13 областях усі ЗЗСО організували освітній процес за дистанційною формою навчання, – зазначив міністр.

Зокрема в чотирьох областях в школах частково організований дистанційний процес або канікули. У п’яти областях – частково дистанційний процес, канікули або заняття призупинені.

У двох областях, де безпекова ситуація залишається напруженою, освітній процес призупинений. По одній області інформація відсутня через активні бойові дії в регіоні.

Шкарлет наголосив, що для дистанційного навчання здобувачі освіти та вчителі можуть використовувати національну електронну платформу «Всеукраїнська школа онлайн». Також можна навчатися в приватних школах, які надали безкоштовний доступ до своїх платформ.

Крім того, створений Всеукраїнський онлайн розклад, відбувається трансляція відеоуроків для школярів 5-11 класів на телеканалах ПЛЮСПЛЮС, «Піксель» та «Суспільне», а також на платформах онлайн-телебачення MEGOGO, Київстар ТБ, 1+1 video, sweet. tv та Volia tv.

Діти, які тимчасово внутрішньо переміщені, мають можливість долучитися до навчання в школі за місцем тимчасового проживання. Так, за тиждень кількість тимчасово внутрішньо переміщених дітей, які долучилися до навчання з інших областей, зросла і сягає майже 51 тисячу учнів.