До 65-річчя митця. Відкрилась персональна виставка миколаївського художника Олексія Маркитана «А човен пливе»

18:05

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Сьогодні Миколаївський обласний художній музей імені В.В. Верещагіна презентував відкриття персональної виставки миколаївського художника, члена НСХУ у Миколаївській області Олексія Віталійовича Маркитана «А човен пливе». Експозиція налічує понад 30 робіт митця.
Чимало миколаївців скористались можливістю поринути у дивовижний світ, який створював на своїх картинах художник Олексій Маркитан ( 18 червня 1959 – 26 червня 2017).
Роботи Олекія Маркитана не втомлюють дивувати. Депутат Миколаївської обласної ради, голова профільної комісії Євген Григорович Горбуров тепло привітав родину Олексія Маркитана, його вдову Олену Миколаївну, яка теж належить до мистецького братства, зазначив, що талант Олексія Віталійовича надихає людей і сьогодні.
Директор МОХМ імені В. В. Верещагіна Сергій Миколайович Росляков підкреслив: «Художник Олексій Маркитан – один з тих, хто міг бачити повсякденне реальне життя як театр абсурду, апокаліптичний карнавал; суміш багатьох традиційних жанрових різновидів. але в його душі завжди залишалася віра в розум, науку, безмежність людських здібностей. Цінність людини визначалася вже самим фактом її існування. Його творчість – це класика вітчизняного мальовничого постмодернізму».
Сімейне фото: Олексій, Олександра та
Олена Маркитан. 2015 рік.
Роботи Олексія Маркитана залишаються актуальними вже багато років і входять до вітчизняної десятки найцікавіших виставок, до якої належить і сьогоднішня, що відкрилася у просторій світлій залі художнього музею імені В.В. Верещагіна.
В світі існує багато напрямків для дозвілля людей і кожен вільний вибирати те, що йому до вподоби. Розумна, творча людина вибере для себе те, що і корисно, і красиво, і пізнавально.
Публіка, яка сьогодні побувала на відкритті персональної виставки миколаївського художника, члена НСХУ в Миколаївській області Олексія Віталійовича Маркитана «А човен пливе», належить саме до творчих, красивих, розумних людей.
Друзі, поспішайте приєднатися до цієї славної спільноти.
Миколаївський обласний художній музей імені В.В. Верещагіна – на хвилі мистецтва, яке прославляє наших чудових талановитих земляків.