“Для наступу ще є 2-3 тижні”: терорист Гіркін спрогнозував, що в травні Росії не буде чим воювати.

15:58

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

 Терорист Ігор Стрєлков-Гіркін має негативні прогнози для російської армії. Він заявляє, що для наступу Росії залишилося всього 2-3 тижні – далі воювати вже не буде чим.

Про це пише OBOZREVATEL.

Гіркін вказав на велику кількість проблем в армії РФ – безліч поранених серед військовослужбовців Росії, відсутність належних виплат постраждалим солдатам та багато іншого.

Гіркін зазначив, що у цій війні Путін самоліквідувався. Також він вкрай незадоволений тим фактом, що уряд Росії відмовляється належним чином виплачувати допомогу для військових “ЛДНР”.

“Пани з Міністерства оборони, я не питатиму, чи не ох*еніли ви там! Ви ох*еніли дуже давно на чолі з вашим міністром і всіма його заступниками”, – гнівно заявив терорист.

Крім того, він спрогнозував розвиток конфлікту між керівником ПВК “Вагнер” та міністром оборони РФ Сергієм Шойгу.

“Пригожину потрібно або дати спокій Шойгу і зайнятися військовими питаннями, або внаслідок конфлікту йому доведеться зняти “Вагнер” з фронту. Тому що ситуації, коли керівники двох армій воюють між собою, бути не можуть. Конфлікт між Міноборони та ПВК “Вагнер” – це конфлікт між Пригожиним та Шойгу, у якому зараз загострення, і ніяк інакше”, – констатував Гіркін.

Терорист дав невтішний прогноз для армії Росії на найближчий час.

“Березень на території півдня Росії, “Новоросії” та “Малоросії” – це дуже проблемний місяць”, – песимістично зазначив Гіркін.

Він додав, що у квітні західна техніка буде вже в Україні.

“Тут питання у тому, що робитимуть наші? 2-3 тижні залишилося на проведення активних операцій на фронті”, – зазначив Стрєлков-Гіркін.

Гіркін зазначив, що якщо великий наступ армії РФ буде, то нічого, крім величезних втрат за мінімальних результатів, не буде.

“На нього будуть витрачені боєприппаси, людська сила, техніка. Тоді противник отримає від такого наступу тільки плюси. Адже, те в якому стані знаходяться наші війська, не дозволяють провести цей наступ. Гра не коштує свічок”, – приречено підсумував Гіркін.

Так,він ще зауважв, що якщо наступ не розпочнеться до 24 лютого, то, швидше за все, його вже й не буде.