“Діти хочуть в школу”: Кім розповів про плани відновлення очного навчання на Миколаївщині

8:41

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

«Дорогие» наши школьники, новости, дети, школа, образование, подготовка к школе, покупки, портфель, одежда, аксессуары, канцтовары, учебные материалы, полезно знать

В Миколаївській області близько 100 тисяч школярів навчаються дистанційно, а 22 тисячі учнів знаходяться за кордоном.

Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім під час обговорення дослідження  аналітичного центру Cedos.

Віталій Кім вважає, не дивлячись на та, що діти мають вимушено навчатись дистанційно, саме очний формат створює бажані умови для соціалізації дітей і дає їм більш якісні знання.

– Через війну близько 100 тисяч дітей Миколаївської області навчаються дистанційно та 22 тисячі знаходяться за кордоном. Ми бачили очі дітей, які хочуть в школу, це я кажу, як батько трьох дітей. Вони хочуть повертатися до очного навчання, тому що соціалізація повинна бути. Якість освіти значно краще, коли професіонали працюють очно, – сказав він. 

Зараз Миколаївська ОВА розглядає можливість повернення дітей до шкіл з урахуванням вимог для їх безпеки та працівників шкіл. Відновлення очного навчання проводитиметься поетапно та з дотриманням необхідних норм.

Як відомо, після початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року МОН рекомендувало всім закладам освіти оголосити двотижневі канікули. За даними МОН, більшість шкіл пішли на канікули, але деякі працювали дистанційно.

У новому 2022/2023 навчальному році у Миколаївській області переважна більшість шкіл (87% відповідно) працювали дистанційно, а майже всі решта — змішано.

Учні закладів загальної середньої освіти, які продовжували перебувати за кордоном станом на початок навчального року 2022/2023 складають – 19%.