Деокупація Кінбурна ускладнюється

11:21

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Деокупація Кінбурнської коси ускладнюється, зокрема, погодними умовами. Про це повідомила начальниця Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.

Окупанти намагаються звідти вести вогонь, але їм постійно заважає наша контрбатарейна робота.

«Оперативна ситуація полягає в тому, що ворог час від часу виїжджає на позиції, звідки проводить обстріли протилежного берега, але залишатися йому там постійно заважає наша контрбатарейна робота. І саме тому ця робота ще не закінчена, оскільки складні погодні умови… Тому очаківцям і мешканцям Куцурубськохї громади треба бути дуже уважними і дослухатися до сигналів повітряної тривоги», – розповіла Гуменюк.

Вона також зазначила, що Кінбурнська коса має географічну особливість. Оскільки це намив в більшості піщаний, тому населені пункти там – це «місця, де ворогу більш менш зручно розташовуватися». Саме тому вони намагаються ці населені пункти використовувати як пункти свого базування.

Крім того, у ЗСУ немає інформації про наявність там мирних мешканців, хоча знають, що окупанти намагалися їх вивезти.

«Вони (росіяни) тільки можуть час від часу підтягувати озброєння для проведення бойової роботи і негайно ретируютсья на Лівобережжя, з яким суходолом поєднана Кінбурнська коса”, – додала речниця.