День “возз’єднання” чи день анексії?

20:15

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

18 березня 2015 року у російській федерації з’явився новий “червоний день календаря” – день “возз’єднання” Криму з росією.
Факт анексії Криму (а з погляду пропаганди кремля – “повернення” цих територій до складу Росії) було зафіксовано договором, підписаним 18 березня 2014 року в Москві главами росії та так званої “Республіки Крим”.

Вранці у суботу, 18 березня 2023 року, в окупованому Севастополі пролунала серія вибухів через рівні проміжки часу. Про це повідомив Телеграм-канал “ПП Севастополь” з посиланням на слова очевидців.

Місцеві жителі запитували: “Що відбувається в Севастополі?”… “Народ, що бахає? Для салюту рано!”.

Місцева влада офіційно повідомила про навчання на полігоні.

Також президент володимир путін сьогодні приїхав до Криму. Був то сам путін чи його двійник – невідомо. Голова держави прибув до Севастополя, де йому показали школу мистецтв та дитячий центр “Корсунь” у Херсонесі.
Обидві установи підготували до відкриття у рамках першої черги будівництва історико-археологічного парку “Херсонес Таврійський”. Центр “Корсунь” (філія “Артека”) призначений для дітей, які приїжджають до Севастополя, щоб познайомитись із численними пам’ятками.

На честь сьогоднішнього приїзду путлера в Крим, байкери підігнали  Z-мобіль, який за дивним збігом обставин нагадує катафалк.
Складається враження, що до дизайну долучились кримські патріоти.