День пам’яті Миколаївського міського голови Володимира Чайки

19:31

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Володимир Дмитрович Чайка (нар. 5 жовтня 1948БериславХерсонська область — пом. 2 березня 2013Миколаїв) — міський голова Миколаєва з 2000 року, обирався на цю посаду чотири рази поспіль; за тривалістю заняття посади — «мер-рекордсмен». Президент Міжнародного чорноморського клубу (2002—2005).

У червні 2002 року президент України Леонід Кучма нагородив Володимира Чайку орденом «За заслуги» ІІІ ступеня «за вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва та ринкової інфраструктури в Україні, високий професіоналізм», а в серпні 2004 року — орденом «За заслуги» ІІ ступеня «за значний особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток України, вагомі досягнення у професійній діяльності та багаторічну сумлінну працю».

У березні 2007 року Володимир Чайка став переможцем всеукраїнського конкурсу «Людина року» в номінації «Міський голова року». Також у 2007 році він отримав Орден святого рівноапостольного великого князя Володимира III ступеня «за внесок у відродження храмів».

Володимир Чайка був відомим як «співаючий мер», любив виконувати пісні під час публічних виступів:особливо часто виконував улюбленну пісню “Белые крылья”.