Данці розроблять проєкт нової набережної в Миколаєві – від Варварівського мосту до Намиву

20:17

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Спасатели в Николаеве, ГСЧС, скутер, гидроцикл, Южный Буг, пляж, река

Міжнародні партнери розроблять проєкт будівництва нової набережної від Варварівського мосту до мікрорайону Намив у Миколаєві.

Про це повідомив секретар Миколаївської міської ради Дмитро Фалько під час онлайн-сесії 27 грудня, пишуть «НикВести».

Зокрема, він запропонував депутатам включити до порядку денного питання про затвердження містобудівної документації: «Коригування: детальний план території, обмеженої вулицями: Лазурна, Київська, Генерала Карпенка, Нікольська, Велика Морська та береговою лінією р. Південний Буг».

Він пояснив, що підтримавши це рішення Миколаїв отримає безкоштовно розроблений проєкт набережної. Над ним, зокрема, працюватимуть компанії, з якими наразі місто співпрацює щодо розробки Генерального плану.

— Зараз ми співпрацюємо з Архітектурним бюро One Works та данською інжиніринговою компанією «Кові» щодо розробки Генерального плану. У рамках цієї співпраці також були виділені такі точкові пілотні проєкти, які будуть більш детально пророблені цими проєктувальниками. Один з таких проєктів – наша, так би мовити, нова набережна. Від Варварівського мосту до мікрорайону Намив. Якщо ми вже певну документацію підготуємо, то це дозволить нашим проєктувальникам робити проєкт цього обʼєкту.

Якщо ми цього не зробимо, то ризикуємо втратити час. А як ви розумієте, це все відбувається за кошти власне проєктувальника. Вони за свої власні кошти роблять проєкт. Думаю, що не варто від цього відмовлятися, – розповів Дмитро Фалько.

Нагадаємо, раніше у Миколаєві вже піднімалося питання щодо розширення набережної. Зокрема, у 2018 році діючий тоді директор КУ «Агентство розвитку Миколаєва» Віталій Воронов запропонував продовжити нижню набережну за Інгульський міст.

У 2019 році повідомлялося про плани збудувати прогулянкову набережну Варварівського мосту до громадського простору «8 Причал». Пізніше відповідним проєктом поділився депутат Миколаївської міської ради та директор ТОВ «Артель» Дмитро Іванов.

 Крім того, міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич вже повідомляв про плани зробити набережну довшою – від Варварівського мосту аж до «Рів’єри».