Данська культура для дітей Миколаєва. Свято у драматичному театрі

21:00

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Про це свято розповів на сторінці фейсбуку директор театру Артем Свистун.
Що робити, якщо на початку повномасштабного вторгнення ваш театр пошкодили російські ракети? Якщо ви запитаєте у Миколаївського академічного художнього драматичного театру, єдиний шлях – продовжувати працювати з укриття, підтримувати місцеву громаду та наполегливо працювати над реконструкцією будівлі. І ось, театр та його сад відбудовані, перший поверх та велика театральна зала знову сповнені життям.
 У Міжнародний день захисту дітей, 1 червня, посольство та Данський культурний інститут спільно з Миколаївським драматичним театром, підтримали дітей та поділилися яскравими прикладами данської культури. Театр представив захоплюючу нову постановку «Русалоньки» Ганса Крістіана Андерсена, одну з найвідоміших данський казок, а разом з Museum Odense діти дізналися про життя і творчість Андерсена, який, серед іншого, захоплювався поезією, танцями та вирізанням з паперу.
Пізніше маленькі та дорослі глядачі мали змогу здійснити віртуальну велопрогулянку Копенгагеном у VR-окулярах, а найменші гості подивилися сучасний велосипедний мультфільм «Cykelmyggen Egon».
 Незважаючи на численні повітряні тривоги, завдяки підтримці театру та глядачів, цей захід був зворушливою та успішною подією, яка порадувала як місцевих жителів, так і тих, хто евакуювався до Миколаєва з Херсонщини та інших прифронтових регіонів.