Данія надасть Миколаєву пакет допомоги на понад 30 млн євро. На що витратять кошти

18:35

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Уряд Данії оголосив про надання Україні четвертого пакета допомоги — близько 33,5 мільйонів євро. Їх витратять на підвищення кваліфікації населення Миколаєва.

Про це повідомив міський голова Олександр Сєнкевич після Конференції з відновлення України у Берліні.

“Всю цю суму Данський уряд витратить на подальше підвищення кваліфікації населення Миколаєва за професіями, які мають попит на місцевому ринку праці”, — говорить Олександр Сєнкевич.

Також, за словами міського голови, частину суми вкладуть у відновлення та ремонт інфраструктури міста для поліпшення доступу до водо- та електропостачання.

Конференція з відновлення України у Берліні 2024 року

11-12 червня у Берліні відбулася Конференція з відновлення України, де і були миколаївські очільники. 10 червня Зеленський підписав розпорядження, яким затвердив українську делегацію на конференції. Головою делегації призначили міністерку економіки Юлію Свириденко.

Берлінська конференція з реконструкції (Ukraine Recovery Conference, URC2024) — це вже третя конференція з реконструкції з початку повномасштабної війни. У липні 2022 року учасники в Лугано (Швейцарія) погодили основні принципи реконструкції: вона має бути орієнтованою на реформи, прозорою, демократичною та сталою. На конференції у Лондоні 2023 року в центрі уваги була мобілізація приватного сектору.