Данілов про перемогу України: попереду складний період, але перелом уже відбувся

16:01

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов розповів про те, коли можна чекати перемоги нашої держави у війні з РФ. За його словами, наразі назвати точну дату неможливо, попереду ще багато роботи.

Проте здобуття Україною перемоги у протистоянні з Росією точно не є питанням тижня чи двох. Про це Данілов сказав в ефірі “Радіо Свобода“.

Збройним силам України треба буде виконати складну роботи, аби вигнати російських загарбників з усіх наших територій. Попереду важкі бої на широкому фронті в більш ніж дві тисячі кілометрів.

“Маємо розуміння, що ми мусимо почистити всю нашу державу, включно з Кримом, від тієї мерзоти, яка сюди приперлася. Це важка робота. І якщо хтось каже, що це можна зробити за тиждень, за два, – я не є таким оптимістичним. Я розумію, що в цьому році на нас чекає дуже багато роботи”, – каже секретар РНБО.

Однак, за його словами, переломний момент у війні вже відбувся. Тепер попереду в України складний період, який триватиме щонайменше місяць-півтора, можливо, два чи навіть три.

“Так, буде складно, нам не можна розслаблятися, але повірте, все буде. Давайте почекаємо… Нам треба пройти цей складний шлях”, – додав Данілов.