Дагестанські фсбшники примусово “евакуюють” українців вже з лівобережної Херсонщини — Хлань

17:35

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Херсонская область
У тимчасово окуповані Каховку і Нову Каховку прибули дагестанські підрозділи фсб, які, ймовірно, мають посилити заходи із фільтрації цивільного населення на лівобережній частині Херсонщини.

Як передає Укрінформ, про це на брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ повідомив депутат Херсонської облради Сергій Хлань.

«У Каховку і Нову Каховку окупанти наразі завозять здебільшого фсбшників… відзначають, що це дагестанські підрозділи фсб прибули на Херсонщину, і можна казати про те, що окупанти будуть посилювати свій фільтраційний тиск, як це відбувалося в Херсоні», – каже Хлань.

На його думку, посилення фсбшного дагестанського складу відбувається саме для того, щоб збільшити тиск на людей на лівобережжі у населених пунктах, де ворог оголосив примусову евакуацію, оскільки населення залишається в своїх домівках, відмовляється від так званої тимчасової «евакуації».

За його словами, тимчасовими пунктами для так званої евакуації називають санаторії Скадовського і Генічеського районів, проте надалі, як і «евакуйованих» мешканців обласного центру, людей депортують у віддалені райони російської федерації.

Як повідомлялося, на Херсонщині загарбники займають будинки місцевих мешканців і грабують установи.