Cин путінського пропагандиста Соловйова живе у Лондоні, переодягається жінкою і відвідує гей-клуби

13:42

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Нещодавно у ЗМІ з’явилася інформація про те, що 21-річний Данило Соловйов син відомого російського пропагандиста, живе у Лондоні, де працює моделлю. До журналістів потрапили фото хлопця, на яких він позує у жіночому одязі, з манікюром і макіяжем.

Фотографії, які поширили в мережі, були зроблені в рамках рекламної кампанії салону краси Vladislav Lisovets Office, повідомляє “2+2”.

Проте, у журналістів з’явилася інформація, що Данило регулярно відвідує й нічні гей-клуби Лондона. І це у той час, коли його відомий батько виступає проти ЛГБТ-спільноти, вимагає відправляти строковиків на фронт, а також закликає ракетами обстрілювати європейські столиці.

щзэ

Росіяни звісно ж обурилися такому лицемірству, проте окрім коментарів у соцмережах ні на що більше не наважилися. А от сам Володимир Соловйов впав в істерику після публікації в ЗМІ фото його сина-гея-моделі. Він почав доводити, що Данило Соловйов навчається в Москві і що він «глибоко благочестивий хлопець».

За словами пропагандиста, його син дійсно колись навчався в Англії, але вже кілька років навчається в московському університеті. При цьому він не повідомив, у якому саме вищому навчальному закладі отримав освіту Данило. Крім того, він категорично заперечував, що його син співпрацює з модельним агентством. За його словами, ЗМІ поширили цю інформацію за «гроші укронацистів»:

«Мій син – молодий, красивий хлопець модельної зовнішності… Він також талановитий музикант і знімає фільми, в тому числі про православні храми. Він глибоко благочестивий хлопець, а зараз його переслідують, як мого другого сина», – сказав пропагандист.

Кому вірити:  євпропейським журналістам або кремлівському пропагандисту? – питання, здається, риторичне.

“Ну, а взагалі цинізм пропагандистів просто зашкалює. З якою ж легкістю та кровожерністю вони жертвують життям інших. Відмазавши своїх синів від армії, Соловйов лицемірно взявся закликати на «священну» війну синів чужих”, – зазначає “2+2”.