Cуд заарештував колаборанта, якого окупанти призначили “старостою” села

10:02

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Суд Центрального районного суду м. Миколаєва обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави 60-річному жителю с. Вавилове Снігурівського району, який надавав допомогу окупантам.

Як з’ясувалося, аж до початку листопада підозрюваний підвозив на тракторі до позицій та місць тимчасової дислокації окупаційних військ питну воду.

Крім цього, перебуваючи на території місцевого фермерського господарства, він зібрав майно підприємства, зокрема обладнання для ремонтних та зварювальних робіт, ємкості для пального, запчастини для транспортних засобів, які він доставляв до позицій окупантів.

Також підозрюваний доставив автомобіль ВАЗ 2101, який належав місцевому жителю, в один із пунктів дислокації військовослужбовців РФ.

Заслухавши думки сторін та дослідивши матеріали клопотання, зокрема протоколи допиту свідків, які вказували, що підозрюваний був у дружніх стосунках із представниками Росії, які призначили його старостою села, суд дійшов висновку про обґрунтованість підозри.

За результатами розгляду, слідчий суддя Галина Подзігун ухвалила обрати підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.