Чотири школи Миколаєва оголосили “дистанційку” через мінування

19:39

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

школа, класс, карантин, ОРВИ, грипп, карантин до лета

Через часті повідомлення про мінування шкіл у Миколаєві керівництво чотирьох навчальних закладів ухвалило рішення про тимчасовий перехід на дистанційне навчання.

Про це повідомляє Управління освіти Миколаївської міської ради.

«У Миколаєві надійшло чергове повідомлення про замінування всіх шкіл. У зв’язку з повідомленнями про мінування, керівниками 4 навчальних закладів (школи №3, 20, 46, НМК імені В.Д. Чайки) ухвалено рішення з 18 січня 2022 року здійснювати освітній процес за дистанційною формою навчання», — йдеться у повідомленні.

Учні 5-11 класів школи №40 навчатимуться дистанційно у зв’язку з ремонтними роботами у закладі (18-19 січня 2022).

Як повідомляє «ВН» із посиланням на батьків учнів Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки, дирекція ухвалила рішення про дистанційне навчання поки що тільки на вівторок, 18 січня.

«У зв’язку з регулярними повідомленнями про замінування шкіл, з метою забезпечення безпеки учнів, адміністрація колегіуму вирішила завтра проводити навчальний процес дистанційно», — йдеться у повідомленні для батьків.

Як повідомляє «Корабелів.інфо», учнів ліцею №40, розташованого у Корабельному районі на вул. Металургів, 97/1, уже не вперше вимушено відправили на «домашнє» (дистанційне) навчання через порив тепломережі, яка обслуговує навчальний заклад. З ранку понеділка, 17 січня, в ліцеї було відключено опалення, там проводиться ремонт, тому уроки були скороченими — по 30 хвилин замість 45-ти.

«У зв’язку зі ситуацією, що склалася (це і ремонт, і «мінування» шкіл по всій Україні), ми до кінця тижня — на дистанційному навчанні», — повідомили батькам.