Чорний екран на телефоні – що робити?

14:10

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

 Телефон працює, а зображення немає? Що робити, якщо екран розблокування пристрою залишається чорним? Розглянемо прості та ефективні способи, які допоможуть відновити зображення на телефоні, якщо поломка несерйозна. В іншому випадку доведеться вибрати новий екран тут https://www.aks.ua/uk/catalog/displei-ekrany/ і замінити його.

Вимкніть і знову увімкніть телефон

 Натисніть та утримуйте кнопку живлення, доки смартфон не вимкнеться. Ви також можете одночасно натиснути кнопки живлення та гучності. Після вимкнення пристрою зачекайте кілька секунд і знову увімкніть його.

Підключіть телефон до адаптера живлення

Чорний екран на телефоні може бути викликаний раптовим розрядженням пристрою, наприклад, в зимовий період часу, коли температура порушує роботу хімічного накопичувача енергії. Аналогічно смартфон поводиться і у разі перегріву – він може раптово вимкнутись. Тому, якщо дисплей телефону не працює, спробуйте підключити зарядку або зачекайте кілька хвилин, поки пристрій охолоне.

Видаліть захисні аксесуари

 Якщо телефон вмикається, але екран чорний, спробуйте зняти захисне скло та чохол із пристрою. Невідповідні аксесуари можуть блокувати оптичний датчик, який відповідає за виведення зображення. Також варто перевірити, чи не знаходяться під захисним покриттям бульбашки повітря, волога, пил або пісок. Важливо вибрати чохол та захисну плівку, які ідеально відповідають характеристикам вашого смартфона.

Увімкніть безпечний режим

Шкідлива програма може стати причиною чорного екрану на вашому телефоні. Як перевірити, що річ саме в цьому? Увімкніть безпечний режим. Якщо в цьому випадку дисплей працює нормально, можливо, проблема пов’язана із встановленим софтом. Рекомендується видалити нещодавно завантажені програми та перевірити роботу екрана. 

Якщо це можливо, вийміть акумулятор

 Якщо у вас більш стара модель телефону зі знімним акумулятором, можна легко перезавантажити пристрій виймаючи е АКБ. Зніміть задню кришку, вийміть акумулятор, зачекайте кілька секунд, поверніть усе на місце та перезавантажте телефон.

Скиньте телефон до заводських налаштувань

Якщо всі доступні вам рішення не увінчалися успіхом, а на вашому телефоні, як і раніше, чорний екран, ви можете розглянути можливість скидання налаштувань до заводських. При виборі цього інструменту будуть видалені всі програми, збережені фотографії, відео та документи. Ви можете відновити налаштування облікового запису Google, але решта даних буде видалено з пам’яті пристрою.