Чому зіпсувалися відносини між Москвою та Берліном

18:53

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Ангела Меркель

Що цікаво – на тлі всього, що відбувається, дуже сильно зіпсувалися відносини Москви та Берліна. Про це розмірковує ТГ “Кремлевская табакерка”.

Довгі десятиліття німцям було зручно та затишно отримувати надприбутки, використовуючи російський газ. І якби Україна швидко програла, то ситуація залишилася б аналогічною. Але війна затяглася і німці кардинально змінили свою позицію до Москви.

Публічно засуджує Путіна Меркель, Шольц обіцяє Зеленському багато зброї, а Штайнмаєр взагалі видав програмну статтю, де чорним по білому написано: ми вступаємо у війну на боці України. Більше того, вся верхівка німецької влади взяла курс на мілітаризацію. Бундесвер має бути сильним, переконані у Берліні.

Це, безумовно, в довго сильно вдарить по Росії. Адже ми отримували величезні гроші, продаючи свої енергоресурси. Епоха хороших торгів та великих прибутків закінчилася. Тепер війна.

Німецький бізнес, що є показовим, хоч і неохоче, але згодом став в один ряд зі своєю владою. Більше жодних турбін від Siemens для Криму. Ця крамничка закривається.