Чому батьки вибирають дитячі автокрісла Avionaut?

20:42

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Штраф за перевезення малюка без автокрісла — ніщо порівняно з травмами дитини після ДТП. Відповідальні батьки та водії таксі віддають перевагу надійним моделям відомих брендів. Комфортне автокрісло Avionaut — безпечний спосіб подорожі у машині з дитиною від 0 до 12 років.

Бренд Avionaut рекомендують педіатри

Польська компанія виробляє автокрісла преміумкласу понад 10 років. Кожна модель пройшла краш-тести, схвалена педіатрами, міжнародним клубом безпеки ADAC та незалежною компанією Test Plus.

Головний принцип бренду — безпека та комфорт малюка. Всі моделі розділено на три основні групи:

  • немовлята вагою до 13 кг;
  • малюки вагою 9-18 кг;
  • діти віком до 12 років, вага 15-36 кг.

Анатомічні спинки розроблено спільно з дитячими ортопедами, враховано особливості розвитку хребта та внутрішніх органів дитини. Завдання — сформувати правильне положення без шкоди комфорту, вберегти від бічних та прямих ударів, випадкових травм.

Автокрісла Avionaut зручні в експлуатації

Швидкість та простота встановлення крісла та надійність кріплення неодноразово перевірені випробуваннями до випуску моделі у масове виробництво. Одні з перших конструктори бренду застосували систему кріплення на дужках ISOFIX.

З 2017 року на більшості моделей застосовується система IQ ISOFIX Base:

  • система миттєвого монтажу Click ‘n’ Drive;
  • сигналізація правильної установки крісла.

Нова розробка MaxSpace Comfort System+ з профільованою зоною відпочинку поєднала ергономічність, анатомічний комфорт, безпеку та 10 секунд на встановлення крісла в машині. Технічно процес розташування автокрісла не вимагає фізичних зусиль та спеціальної підготовки — впорається будь-яка мама.

Топові моделі автокрісел Avionaut доступні в Україні

Інтернет-магазин Avtokrisla.com стежить за світовими трендами, оперативно поставляє на ринок України актуальні моделі нових поколінь. Система фільтрів каталогу миттєво підбирає необхідну конструкцію автокрісла Avionaut:

  • за вагою, зростом, віком дитини;
  • за напрямком поїздки — в обидві сторони, проти руху, за рухом;
  • з наявністю додаткового бічного захисту;
  • з можливістю монтажу на шасі коляски 3 в 1;
  • 3 або 5 точок фіксації ременя безпеки.

Всі моделі вироблено з сучасних гіпоалергенних матеріалів, тканину легко очистити від забруднень. Дитина надійно закріплена в автокріслі Avionaut: малюкові комфортно, батьки спокійні за його безпеку.