Члени Європарламенту приїхали до Маріуполя підтримати Україну

14:09

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

до Маріуполя, Маріуполь, новини, Україна, ЄС, Європа, Європарламент, Азов, Мариуполь, новости, Украина, ЕС, Европа, Европарламент, Азов,

Члени Європейського парламенту прибули до Маріуполя для аналізу поточної ситуації на сході України та для того, щоб продемонструвати солідарність із українцями. Як передає «Укрінформ», про це повідомили у Маріупольській міській раді.

– Дев’ять членів Європарламенту прибули до міста для аналізу поточної ситуації на сході України. Вони відвідали військову частину та торговий порт, – зазначається у повідомленні.

Голова делегації, голова Комітету із закордонних справ Девід Макаллістер наголосив, що під час візиту члени Європарламенту цікавилися ситуацією в Азовському морі. А ключова мета приїзду – продемонструвати солідарність із Україною з боку ЄС перед ризиком воєнної агресії Росії.

– Європейський Союз є дуже чітким у своїй позиції. Ми хочемо вирішити конфлікт через дипломатичні переговори. Це єдиний спосіб. Ніхто не хоче військового конфлікту, – наголосив член Європарламенту.

Глава підкомітету з безпеки та оборони Наталі Луазо зазначила, що підтримка України здійснюється шляхом надання додаткового фінансування та обладнання, яке підвищить стійкість країни.

– Хочемо продемонструвати європейську єдність перед дезінформацією, яка пошестю йде з Росії. Робимо все для зниження ескалації. Україна має мати свій вибір майбутнього та своїх союзників, – наголосила Луазо.

Як повідомлялося раніше, ЄС розробляє пакет санкцій проти РФ такого масштабу й сили, що змусить Кремль піти на поступки.