Члени виконкому розглянули питання про внесення нових об’єктів до програми соціально-економічного розвитку м. Миколаєва

16:36

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

 22 травня  члени виконавчого комітету Миколаївської міськради попередньо розглянули та внесли зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку м. Миколаєва на 2024-2026 роки. Про це пише сайт міськради.

Так, до переліку пропозицій розпорядників бюджетних коштів щодо інвестиційних проєктів, які планується фінансувати у 2024-2026 роках за кошти міського бюджету, внесено наступні об’єкти:

Нове будівництво системи водовідведення у приватному секторі мікрорайону Ракетне Урочище, від вул. 9 Воєнної до вул. 4 Воєнної, у т.ч. проектно-вишукувальні роботи та експертиза
Реконструкція Миколаївської гімназії № 48 по вул. Генерала Попеля, 164 в Корабельному районі м. Миколаїв, у т.ч. проектно-вишукувальні роботи та експертиза
Ліквідація наслідків підтоплення мікрорайону Північний – нове будівництво комплексу дренажних споруд для інженерного захисту від підтоплення мікрорайону Північний в м. Миколаєві, у тому числі передпроєктні роботи, проєктні роботи та експертиза.

Окремим рішенням розглядалось внесення пункту:
Нове будівництво берегоукріплення в мкр. Велика Корениха від вул. Млинної до вул. Покровської в м. Миколаєві, в т.ч проектно-вишукувальні роботи та експертиза.

Під час голосування обидва питання були підтримані членами виконкому.