Через збої в системі програмних РРО для ФОП можуть скасувати штрафи за відсутність касових апаратів за січень

11:00

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

РРО ФЛП, новости, Гетьманцев, ФЛП, РРО, кассовые аппараты, чеки, штрафы, финансы, РРО ФОП, новини, Гетьманцев, ФОП, РРО, касові апарати, чеки, штрафи, фінанси,
У зв’язку з тим, що в січні були збої в роботі системи програмних РРО, перевірка здачі чеків підприємцями не проводилася і штрафи ФОПам не виписувалися, повідомляє УНІАН.

Про це в інтерв’ю заявив голова Комітету Верховної Ради з фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

 – Ніякої перевірки ФОПів у січні з приводу не видачі чеків не було. Тому штрафи не нараховані за січень. Для того, щоб зняти будь-які питання, ми скасуємо взагалі штрафи за січень, – заявив Гетманцев.

Він також уточнив, що штрафи за січень зможуть бути скасовані в лютому-березні, коли парламент матиме можлтвість поставити це питання на голосування.

 – У лютому або в березні, коли зможемо поставити це питання на голосування. Я буду працювати над цим. Буду просити депутатів проголосувати за це. Можна різне про мене говорити, але я ніколи не обманюю. Ані ФОПів, ані будь-кого іншого. Всім говорив про свою позицію з самого початку. І якраз позиція скасувати штрафи за січень у мене є. І є позиція істотно знизити на 90% штрафи на весь рік для тих, хто встановив РРО, – заявив Гетманцев.