Чехія готова брати участь у відбудові енергетичного сектору України

12:13

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

НКРЭКУ, новости, тарифы, электроэнергия, комиссия, цены, Украина

Українська делегація розпочала триденний робочий візит до Брюсселя з нагоди надзвичайного засідання Ради ЄС з питань транспорту, телекомунікацій та енергетики.

Основними питаннями порядку денного стануть безпека газопостачання та скорочення споживання газу в країнах ЄС, пише Міненерго.

Вчора в рамках візиту Герман Галущенко провів зустріч з міністром промисловості й торгівлі Чехії Йозефом Сікелою. «Зараз перед нами постає багато викликів, що стосуються забезпечення енергобезпеки  регіону. Наша енергетична інфраструктура зазнає нищівних руйнувань внаслідок дій окупантів. Водночас Україна навіть в умовах війни готова реальними діями сприяти зміцненню енергобезпеки Європи. Українська електроенергія є прямою заміною російському газу», – сказав міністр енергетики України Герман Галущенко.

Йозеф Сікела підкреслив, що допомога Україні – пріоритет №1 для чеського головування у Раді. Він запевнив, що Чехія готова брати участь у відбудові енергетичного сектору України, що постраждав від російської військової агресії.