Бюджет Миколаєва наповнюється за рахунок податків військових, – Сєнкевич

7:34

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві бюджет міста значною мірою наповнюється за рахунок податків на доходи фізичних осіб, які сплачують військовослужбовці.

Про це під час брифінгу Media Center Ukraine повідомив міський голова Олександр Сєнкевич.

– Миколаїв до війни був наймілітаризованішим містом в Україні. За кількістю бригад, розміщених у містах, наш Миколаїв був в Україні на першому місці. Сьогодні ми отримуємо ПДФО військовослужбовців та тих частин, які розміщені у місті Миколаєві. Це нам дає можливість виживати та навіть допомагати армії. Люди, які сьогодні працюють у місті, отримують зарплати з цього ПДФО, – сказав він.

Мер додав, що зараз у Миколаєві не працює великий бізнес, немає підприємств, які працювали б, навіть немає середнього бізнесу.

– Працює малий і мікробізнес та сфера торгівлі. Працюють комунальні підприємства, що забезпечують роботу критичної інфраструктури. Постановою 590 нам зараз заборонено проводити якісь капітальні витрати, тому й видатків у нас небагато. Тих грошей, які ми отримуємо у бюджет, нам вистачає, щоб закрити базові потреби в місті без додаткових субвенцій. Втім, сьогодні ми живемо здебільшого за рахунок ПДФО військовослужбовців, – констатував мер Миколаєва.