Британські інструктори вже навчають українських військових застосувати сучасні протитанкові комплекси NLAW

16:53

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

NLAW, ПТРК, новини, гранатомети, ЗСУ, Британські інструктори, ЗСУ, ЗСУ, Україна, NLAW, ПТРК, новости, гранатометы, ВСУ, Британские инструкторы, ВСУ, ЗСУ, Украина,

Сьогодні, 25 січня, у 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочалася підготовка українських військовослужбовців до застосування новітніх протитанкових ракетних комплексів NLAW, які днями як допомогу Збройним Силам України надані Урядом Великобританії. Про це повідомляє «Армія.Інформ».

Керівник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук особисто завітав до першого заняття, поспілкувався з інструкторами тренувальної місії Великобританії в Україні «ORBITAL», які готують наших воїнів, ознайомився з тактико-технічними характеристиками та особливостями застосування цього новітнього озброєння.

– Незабаром перші кілька десятків військовослужбовців ЗС України будуть спроможні не лише ефективно застосовувати ці ПТРК, а й зможуть самі навчати інших українських воїнів. Вдячний вищому військовому керівництву нашої держави за довіру та можливість розпочати цю підготовку саме у нас, а Уряду Великобританії та інструкторам місії «ORBITAL» – за допомогу та підтримку як української армії, так і України загалом, – зазначив генерал-лейтенант Павло Ткачук. – Переконаний, спільними зусиллями ми захистимо нашу Батьківщину від будь-яких посягань агресора!