Британія може стати першою країною, яка передасть Україні літаки

23:20

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак повідомив, що Велика Британія може стати першою державою, яка розблокує передачу Україні літаків. Саме від неї наші захисники можуть отримати перші сучасні винищувачі, яких потребують Сили оборони.

Про це Єрмак написав у своєму Telegram-каналі. За його словами, наразі на шляху до передачі бойових літаків ще є питання, які треба узгодити. Робота над цим триває.

“Щодо літаків: процес уже почався”, – зазначив Єрмак.

Спілкуючись із журналістами у вівторок, 21 лютого, керівник ОП сказав, що Україна та Британія справді є союзниками, передає “Європейська правда“. Ця країна нас повністю підтримує.

“До нас на всіх зустрічах відчувалося дуже позитивне ставлення”, – так Єрмак охарактеризував останній візит нашої делегації на чолі з президентом Володимиром Зеленським до Британії.

Він додав, що на Заході розглядають питання передачі Україні винищувачів, однак, як це було раніше і з іншими видами озброєння, країни-партнери не готові надати нам літаки першими.

Крім того, Київ та Лондон домовилися розпочати підготовку українських пілотів. Сунак заявив, що Лондон готовий розпочати навчання наших льотчиків пілотуванню бойових літаків “Тайфун”. Він зазначив, що це стане першим кроком до передання Україні винищувачів.