Брежнєва і ще п’ятьох осіб позбавили звання Почесного громадянина Києва

17:31

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Сьогодні, 25 травня, Київська міська рада позбавила звання “Почесний громадянин міста Києва” радянського державного та партійного діяча Леоніда Брежнєва і ще п’ятьох осіб, які працювали на керівних посадах комуністичної партії колишнього СРСР або були пов’язані з КДБ. Про це повідомляє пресслужба Київської міської ради.

Крім Леоніда Брежнєва, до списку позбавлених почесного звання потрапили імена Олексія Єпішева, Віталія Масола, Кирила Москаленка, Олексія Федорова і Тіня Чионга. За відповідне рішення проголосували 82 депутати.

“Це рішення – ще один крок до ліквідації спадщини колишнього комуністичного режиму. Загальновідомо, що з діяльністю генерального секретаря ЦК КПРС, голови президії Верховної Ради СРСР Леоніда Брежнєва пов’язані придушення протестів у країнах “соціалістичного табору”, війна в Афганістані у 1979-1989 роках, ескалація озброєнь, а також підтримка “революційних” режимів у країнах “третього світу”. Під час перебування Брежнєва при владі посилився тотальний контроль за суспільством органами КДБ”, – повідомляє пресслужба.