Біля Печерського суду розпочалися сутички прибічників Порошенка з поліцією

13:49

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Петр Порошенко прилетел в Киев (с) Фото - А. Сайковский, Вечерний Николаев

Біля Печерського суду столиці, де на 14.00 заплановане обрання запобіжного заходу п’ятому президенту України Петру Порошенку, сталися сутички між прихильниками політика і правоохоронцями.

Телеефіри з-під суду, Facebook-сторінка Порошенка, коментар пресслужби поліції “Українській правді”

Деталі: Відзначається, що правоохоронці не дозволили встановити вуличні печі та бочки для обігріву відкритим вогнем учасникам мітингу біля будівлі суду.

 

ФОТО: УП

Силовики забрали бочки, ймовірно із водою, хоча організатори акції біля суду запевняли, що джерела вогню будуть закриті і не будуть контактувати із бруківкою. За словами організатора, мітингуючі хотіли запалити піч для обігріву та приготування чаю.

Потім правоохоронці намагалися розібрати намети прихильників Порошенка, але через кілька хвилин тисняви вони залишили палатки у спокої.

 

ФОТО: ДМИТРО ЛАРІН, УП

Після цього між прихильниками Порошенка і правоохоронцями почалася штовханина.

Сам політик опублікував відео біля Михайлівського собору і розповів, що молився у храмі. 19 січня християни східного обряду святкують Водохреще.

“Сьогодні дуже важливо обов’язково бути в храмі. Обов’язково помолитися. Обов’язково мати доступ до святої води. Бо свята вода, яка освячена у цей день під час відповідного чину, вона змиває всі негаразди, все що зроблено дияволом. І вона очищує, наближає до того, щоб усе було добре. Я в захваті від того як ми сьогодні робили спільну молитву в нашому храмі”, – написав він.

Згодом прессекретар Порошенка Святослав Цеголко повідомив “Українській правді”, що політик був у церкві до того, як почалися сутички біля суду.