Більшість частин іранських дронів виробляються компаніями США та Європи – розвідка

15:50

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Розвідувальні дані, зібрані завдяки збиттю в Україні іранських безпілотників, свідчать, що більшість частин цих апаратів виробляються компаніями в США, Європі та інших країнах-союзниках.

Про це пише видання The Wall Street Journal, передає Укрінформ із посиланням на Головне управління розвідки МОУ.

“Нові розвідувальні дані, зібрані зі збитих в Україні іранських безпілотників, свідчать, що більшість частин літаків виробляються компаніями в США, Європі та інших країнах-союзниках, що викликає занепокоєння серед західних чиновників і аналітиків і спонукає уряд США до розслідування”, – йдеться у повідомленні.

Видання зазначає, що фахівці воєнної розвідки України дослідили: три чверті компонентів іранських безпілотників – американського виробництва. Ці висновки були зроблені після того, як українські воїни збили кілька безпілотників, у тому числі Mohajer-6, який приземлився неушкодженим.

Як повідомлялося, співробітники воєнної розвідки України з’ясували, звідки походять комплектуючі безпілотника, який росіяни закупили в Ірану для ведення бойових дій в Україні. Також фахівці ГУР виявили деталі, марковані офіційною мовою Ірану – фарсі. Всі докази причетності представників іноземних країн до постачання зброї та її комплектуючих терористичній росії будуть передані до міжнародних організацій для накладення на них економічних санкцій.