Більше 30-ти років труїли українців наркотиками. Нарешті викрито найбільший наркокартель з Кривого Рогу, — УНІАН. 

23:07

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Наркосиндикат «Двадцятівські» вів свою діяльність ще з початку 90-х. Розпочинали як рекетири. Отримавши неабиякий вплив, стали навіть продавати свою ліцензію на рекет іншим. Паралельно угрупування розгорнуло власне виробництво та збут наркотиків, з роками перетворившись на справжній синдикат із власною ієрархією.

Наркотичні речовини незаконним шляхом банда завозила з Сербії, зокрема ввозили заборонений псевдоефедрин, препарат, що викликає в організмі людини незворотні процеси та галюцінаціі. Окрема ланка банди — кур’єри, завданням яких було безпечне перевезення наркотиків через необладнанні сканерами митні пункти.

Нарколабораторії надзвичайно мобільні, міняли адреси декілька разів на рік. Тисячі клієнтів «двадцятівських» знали, аби отримати наркотики, варто лише зателефонувати, після чого його відправлять до найближчого «бариги». Послуга доступна 24/7.

Упродовж року правоохоронці документували роботу — було зібрано 880 томів обвинувальних актів. До спецоперації було залучено 1200 поліцейських та оперативників.

Усього затримали 38 осіб — усіх членів банди. Організаторам синдикату загрожує до 12 років позбавлення волі.