Бібліотека запрошує дітей на фестиваль настольних ігор “Миколаївська фішка”

20:00

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Друзі!
Продовжуємо знайомити вас з цікавинками Фестивалю настольних ігор «Миколаївська фішка», що пройде 8 червня з 10.00 до 17.00 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького.
Сьогодні представляємо заходи, які ми запланували для ваших малюків. Синя локація для малечі 3+ пропонує найменшим учасникам фестивалю конструктори та пазли, бродилки та жмурки, лото та музичні руханки!
А старших діточок ми чекаємо на Зеленій локації в Літній читальній залі. На свіжому повітрі відбудуться декілька сеансів ігор, які проведуть спеціалісти Державної служби надзвичайних ситуацій та Патрульної поліції. Завдяки інтерактивності та захоплюючому сюжету ігри «Коло безпеки», «Правила дорожнього руху», «Мінна безпека», «Дивись під ноги» дозволять у цікавій і доступній формі ознайомлять дітлахів з різними небезпеками та навчать, як їм запобігти. Адже дуже важливо з раннього віку розповідати дітям правила безпечної поведінки, щоб вони могли впевнено й відповідально діяти в різних ситуаціях.
Завдяки грі «Водогра: побудуй власний водоканал!» фахівці з Миколаївводоканалу проконсультують, як створити самостійно гідромережу в місті. А для Миколаєва це, ой, як актуально!
А ще на вас чекає настільний футбол, улюблений Крокодил, килимові ігри та різноманітні активності!
Приходьте з компанією і ви точно не будете нудьгувати!