Бібліотека на Миколаївщині поповнилася новим книжковим фондом

23:47

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Бібліотекам Снігурівської міської ради, які постраждали внаслідок бойових дій під час окупації, передали більш ніж тисячу примірників нового книжкового фонду. Видання були зібрані в рамках всеукраїнської акції зі збору книжок для бібліотек Миколаївщини від ГО “Український ПЕН” та регіональної акції від Миколаївської обласної універсальної бібліотеки.

Про це повідомляє управління культури, національностей та релігій Миколаївської області.

З початку повномасштабного вторгнення на Миколаївщині російські війська пошкодили 58 бібліотек. Вісім із них повністю зруйновані. Зокрема у будівлі Снігурівської центральної бібліотеки, в якій розташовувалися бібліотеки для дорослих і для дітей, за повідомленнями місцевих жителів, окупанти організували свій штаб. За словами працівників Снігурівської бібліотеки, окупанти також спалювали книжки.

В рамках заходів зі збору книжок Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека передала до Снігурівської громади більш ніж тисячу примірників українських видавництв: “Фоліо”, “ArtHuss”, “Pabulum”, “Рідна мова”, “Книги – ХХІ”, “Скаді”, “Книголав”, “Комора”, “Основи”, “Дуліби” та інших.

Нові видання передали Снігурівській публічній бібліотеці, які після усіх процедур будуть розподілені серед бібліотек-філій громади: Василівської, Івано-Кепінської, Калинівської, Кобзарцівської, Павлівської, Павло-Мар’янівської та Тамаринської.