Безпечне навчання: у Миколаєві волонтери відновлюють укриття в гімназії №11

22:18

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві волонтери “Добробату” відновлюють укриття в гімназії № 11. На ремонт піде приблизно три місяці.

Про це 24 червня  Суспільному розповів куратор миколаївського осередку, волонтер Юрій Осіпов.

“На цьому обʼєкті допомогла організація “Nova Ukraine”, яка виділила гроші на це сховище для діток. Зараз відбувається демонтаж підлоги. Частину виносимо, оскільки потрібно збільшити висоту в приміщенні. Я думаю, десь тижні два і будуть закуповуватись матеріали на відновлення стін, підлоги й стелі”, — говорить Юрій Осіпов.

Волонтер Осіпов каже, на повне відновлення сховища потрібно щонайменше шість мільйонів гривень.

Зі слів заступниці директорки гімназії Людмили Ігнатьєвої, це друге сховище закладу, яке вирішили відновлювати. Перше ремонтували у 2023 році.

Тут на 150 людей, а там буде на 400. На сьогодні навчається 760 дітей.

Людмила Ігнатьєва каже, аби перейти на офлайн навчання нове сховище вкрай необхідне.

“Там шість класів поміститься точно. Меблі вже є: 210 парт ми отримали, дошки й шафи”, — говорить заступниця директора.

За словами Людмили Ігнатьєвої, меблі передали волонтери зі іншої організації. Куратор миколаївського “Добробату” додає, в будні над відновленням сховища працює десять волонтерів.

Володимир Феденко вже другий рік волонтерить у складі організації “Добробат”. За цей час разом з командою встигли перекрити дахи у понад двохстах пошкоджених будинках, а також відновити два навчальні заклади. Зараз новий обʼєкт — сховище в 11-й гімназії.

“Робота тяжка. Тому що копати й виносити. Земля є земля, вона тяжка. На початках тут був щебінь побитий та розкиданий. Плити лежали, штукатурка. Це все треба було руками виносити. Тому що ніяка техніка сюди не зайде”, — розповідає Володимир Феденко.