Берегиня краси Ірина Дарієнко: тандем живопису та дизайну

11:13

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

П’ятнадцятого вересня у Центральній бібліотеці ім.М.Л. Кропивницького розпочала роботу персональна виставка художниці Ірини Дарієнко «Берегиня краси».

Краса – абстрактне поняття, яке приносить задоволення і дарує відчуття приємності. Краса, створена людиною, відображає гармонію власного буття та довкілля. Наприклад, атмосферу затишку та естетики можна створити за допомогою інтер’єрних картин. На сьогодні такий тандем живопису та дизайну став модним акцентним арт-напрямом.


Для своєї першої персональної виставки «Берегиня краси» Ірина Дарієнко підготувала 18 інтер’єрних картин, в яких відображена краса тваринного та рослинного світу. Також авторка представила живописні пейзажі й натюрморти. Насичена кольорова гама картин та гра контрастів відіграє вирішальну роль у творчості художниці. Адже саме такі роботи покликані викликати позитивні емоції у глядачів та допомагати плинути за своїми мріями.


“Збулась мрія авторки, адже вона вперше презентує свою персональну виставку інтер’єрних картин «Берегиня краси». Подивитися на неї прийшло багато поціновувачів мистецтва. Фойє бібліотеки наповнилося теплими посмішками, щирими вітаннями і захопленням від творчої атмосфери. Глядачі уважно роздивлялися усі дрібниці в роботах художниці аби нічого не пропустити”, – каже керівниця Культурно-мистецької асоціації “Арт-спокуса” Валентина Кривцова.


Особливого настрою додав музичний подарунок від заслуженого артиста України Олександра Сичова. Здавалося, що автор торкається не просто струн гітари, а віртуозно перебирає струни душі кожного з присутніх на відкритті виставки.

Таким чином відбулось творче диво, і ми стали свідками того. На згадку про подію Ірина Дарієнко подарувала бібліотеці одну із своїх картин “Українська хата”, як символ великої дружної щасливої бібліотечної родини.