Байден втрачає підтримку спонсорів – ЗМІ

10:18

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Американський президент Джо Байден і його союзники намагаються переконати спонсорів у тому, що він зможе перемогти Дональда Трампа. Про це пише Financial Times. 

Невдалий виступ Байдена на дебатах призвів до того, що багато його заможних прихильників порушили питання про те, чи повинен президент США відмовитися від своєї заявки на переобрання.

У суботу, 29 червня, Байден провів зустріч зі спонсорами в Нью-Йорку, на якій заявив, що розуміє занепокоєння донорів коштів. Водночас президент стверджував, що “у виборців була інша реакція”, і після дебатів опитування показують невелике підвищення рейтингу.
Донори, які були присутні на зустрічі, описали настрій у залі як стриманий, попри те, що президент виглядав сильнішим, ніж на сцені дебатів, пише видання.
“У той час, як деякі донори подвоїли свої зусилля, щоб згуртувати людей навколо Байдена, інші налаштовані більш обережно. Один із демократів зазначив, що деякі мегадонори з Волл-стріт мають намір продовжувати фінансувати кампанію Байдена, намагаючись переконати його звільнити місце для іншого кандидата. Інші ж мають намір узагалі відмовитися від пожертвувань”, – повідомляє Financial Times.
У передвиборчому штабі Байдена заявили про рекордний приплив пожертвувань на низовому рівні (невеликих сум). Так, за добу з моменту дебатів кампанія зібрала понад 27 млн доларів.