Азербайджан заявив про успішну операцію в Карабасі

10:49

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Збройні сили Азербайджану проводять успішну військову операцію в Нагірному Карабасі. Про це повідомило Міністерство оборони Азербайджану у вівторок, 20 вересня.

“Знешкоджено бойові позиції, автомобілі військового призначення, артилерійські та зенітно-ракетні установки, станції радіоелектронної боротьби та інші засоби військового призначення формувань збройних сил Вірменії. Точними вогневими ударами знищуються військові об’єкти та бойова техніка формувань важливих висотах”, – йдеться у повідомленні.

Стверджується, що оперативна ситуація знаходиться під контролем азербайджанських військових.

За словами начальник прес-служби Міноборони Анара Ейвазова, ЗС Азербайджану взяли як трофеї шість автомобілів марки Урал з повним боєкомплектом до мінометів і чотири міномети.

У Міноборони Азербайджану також повідомили про перехоплення в середу вірменського квадрокоптера, який близько 10:00 “зробив спробу здійснити політ над позиціями азербайджанської армії у напрямку Шушинського району”. Він “був виявлений та посаджений спеціальними технічними засобами”.

Нагадаємо, 19 вересня Азербайджан для “відновлення конституційного ладу” почав нову військову операцію в Нагірному Карабаху. В регіоні працює авіація та артилерія.