Австралія надасть Україні не менше 70 тис. тонн вугілля, – Міненерго

12:55

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Австралія. вугілля, новини, Україна, міністерство енергетики, Герман Галущенко, Австралия. уголь, новости, Украина, министерство энергетики, Герман Галущенко,

Австралія надасть Україні не менше ніж 70 тис. тонн енергетичного вугілля для посилення енергетичної безпеки, цитує Міністерство енергетики України бізнес-портал UAprom.

– Австралія визнана на міжнародному рівні як провідний та надійний постачальник енергоресурсів. Ми дякуємо нашим австралійським партнерам за допомогу Україні у цей складний час, коли наша держава чинить опір незаконному та жорстокому військовому вторгненню з боку Росії, – зазначив міністр енергетики Герман Галущенко.

Уряд Австралії провів відповідну роботу з підприємствами вугільної галузі країни для акумулювання обсягів вугілля, що стане внеском країни у забезпечення українських споживачів електропостачанням. Австралійська компанія Whitehaven Coal організовуватиме відправлення. Зараз по урядовій лінії разом із українською стороною відпрацьовується питання якнайшвидшого постачання.

Вартість вугілля та його доставки покриватимуть уряд Австралії.